צייר.י לך שפם - הדרכה בפסיכותרפיה בשילוב אמנות

סמדר זעירא, ימי חמישי 9:00-11:00 , הסטודיו של סמדר בקיבוץ גבעת חיים איחוד

קבוצת הדרכה תהיה ברוח הדרכה מבוססת אמנות והיא תתקיים בסטודיו לאמנות רחב ידיים, מזמין ועשיר בחומרים ובאווירה. במסגרת קבוצת ההדרכה ישולבו התנסויות חווייתיות של המטפלים עם חומרי אמנות ברוח הסטודיו הפתוח, כדרך לעורר אסוציאציות שאינן וורבליות. נתנסה בחומרים שונים, ונעודד שיח אסוציאטיבי יצירתי על המטופלים שלנו, על סוגיות שונות בעבודה הטיפולית וגם על עצמנו כמטפלים. ההדרכה פתוחה למטפלים מכל התחומים, ולא נדרש ניסיון בעבודה אמנותית. 

בקבוצת ההדרכה נתמקד בהצגת מקרים אליהם נגיב באמצעות עבודה בחומרים תוך דיון בתכנים העולים מחברי הקבוצה. לדוגמא- ניצור דימוי המאפיין לתחושתינו את הדפוס החוזר בין המטפל למטופל, או את תחושת ההעברה הנגדית שלנו כלפיו.

נשתמש בחומרי אמנות פשוטים ומגוונים.
אין צורך בידע מוקדם באמנות.

נשמע מעניין?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד

לקהילת התחנה שלום,

ימים קשים מנשוא עוברים על כולנו. המצב מעורר ברבים דאגה רבה, תחושות של חוסר אונים וקושי להמשיך בשגרת החיים. להורים שבנינו יש אתגר מיוחד בהתמודדות עם הרגשות שלנו ועם הצורך לתמוך ולהרגיע את ילדינו.

מטפלי התחנה זמינים לשיחות טלפוניות ובזום. כמו כן אם יש בסביבתכם בני משפחה, מכרים שכנים או מתארחים מהדרום אשר מצויים במצוקה –
פתחנו קו סיוע טלפוני: ניתן להתקשר לטלפון  04-6369575 או לפנות במייל אל tachanapsy@gmail.com  להשאיר שם, גיל ומספר טלפון ואנו נחבר אותם עם מטפלי התחנה לשיחת טלפון או זום.

בתקווה לימים שקטים יותר

אפשר גם למלא את הטופס ונחזור אליכם במהירות

Call Now Button דילוג לתוכן