מסע בין ממדים - סוגיות בפסיכותרפיה עם ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי

עדי בן עמי,  ימי שני ב 17:00 , התחנה הפסיכולוגית גבעת חיים.
הקבוצה תשלב למידה של רעיונות תיאורטיים מהגישה הפסיכואנליטית ( טסטין, אלוורז, מלצר ועוד) עם הדגמות קליניות וכן עם תיאורים בגוף ראשון של אוטיסטים הכותבים את חוייתיהם. הלמידה תשולב גם בהדרכה ובה תנתן הזדמנות למשתתפות/ים להביא סוגיות בפסיכותרפיה עם מטופלים על הרצף האוטיסטי לחשיבה משותפת. ננסה לנוע בין חוויותיו של המטופל , חוויותיו של המטפל ורגעי המפגש ביניהם.
נכיר את הבסיס התאורטי המזמן נוכחות טיפולית אחרת, מחייה ופעילה במרחב הבינאישי בעבודה עם מטופלים על הרצף האוטיסטי, ונשאל איך אפשר להיות נוכחות ונוכחים באופן מחייה אך לא מציף וחודרני.

נשמע מעניין?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ימי עיון נוספים שיכולים לעניין אותך

לא נמצאו פוסטים

גלילה לראש העמוד

לקהילת התחנה שלום,

ימים קשים מנשוא עוברים על כולנו. המצב מעורר ברבים דאגה רבה, תחושות של חוסר אונים וקושי להמשיך בשגרת החיים. להורים שבנינו יש אתגר מיוחד בהתמודדות עם הרגשות שלנו ועם הצורך לתמוך ולהרגיע את ילדינו.

מטפלי התחנה זמינים לשיחות טלפוניות ובזום. כמו כן אם יש בסביבתכם בני משפחה, מכרים שכנים או מתארחים מהדרום אשר מצויים במצוקה –
פתחנו קו סיוע טלפוני: ניתן להתקשר לטלפון  04-6369575 או לפנות במייל אל tachanapsy@gmail.com  להשאיר שם, גיל ומספר טלפון ואנו נחבר אותם עם מטפלי התחנה לשיחת טלפון או זום.

בתקווה לימים שקטים יותר

אפשר גם למלא את הטופס ונחזור אליכם במהירות

Call Now Button דילוג לתוכן