מי זה דופק בדלת? - חשיבה מערכתית בטיפול פרטני

אסנת מרגלית, ימי חמישי ב 14:00-15:30, התחנה הפסיכולוגית גבעת חיים 

בקבוצה נתמקד בעבודה הטיפולית בילדים ובנוער בתוך הקשר מערכתי רחב ככל האפשר. ההנחה היא, כי בהינתן התלות של המטופל הצעיר בסביבתו, חשיבה מערכתית הינה קריטית להבנתו וליצירת שינוי במצבו. בין היתר נעסוק ב: עבודה עם הורים וטיפול בהורות, עבודה עם ולצד המסגרת החינוכית וגורמים חינוכיים מחוץ למסגרת בית הספר, מעורבות בקבלת החלטות חינוכיות (למשל הפנייה לחינוך המיוחד), קשר עם שירותי הרווחה ובריאות הנפש המעורבים בטיפול, קשר עם גורמי טיפול משלימים המטפלים בילד. נקרא מאמרים העוסקים בנושאים אלו ונשלב מקרים של המשתתפים לחשיבה והדרכה.

נשמע מעניין?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ימי עיון נוספים שיכולים לעניין אותך

לא נמצאו פוסטים

גלילה לראש העמוד

לקהילת התחנה שלום,

ימים קשים מנשוא עוברים על כולנו. המצב מעורר ברבים דאגה רבה, תחושות של חוסר אונים וקושי להמשיך בשגרת החיים. להורים שבנינו יש אתגר מיוחד בהתמודדות עם הרגשות שלנו ועם הצורך לתמוך ולהרגיע את ילדינו.

מטפלי התחנה זמינים לשיחות טלפוניות ובזום. כמו כן אם יש בסביבתכם בני משפחה, מכרים שכנים או מתארחים מהדרום אשר מצויים במצוקה –
פתחנו קו סיוע טלפוני: ניתן להתקשר לטלפון  04-6369575 או לפנות במייל אל tachanapsy@gmail.com  להשאיר שם, גיל ומספר טלפון ואנו נחבר אותם עם מטפלי התחנה לשיחת טלפון או זום.

בתקווה לימים שקטים יותר

אפשר גם למלא את הטופס ונחזור אליכם במהירות

Call Now Button דילוג לתוכן